KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14235516
nr 1423 5516
Selma Daffré
(f. 1951), Brasilien
Selma Daffré, kvinna. Signerad, daterad 1986. Akvarell, bildmått: 25x33, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Selma Daffré, bildkonstnär född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:05:43
2/10 19:25:13